GÓRALSKI SMAK I GOŚCINNOŚĆ

Restauracja

Regionalna Restauracja U FOJTA serwuje dania charakterystyczne dla okolic Wisły i Beskidu Śląskiego. Smaczna domowa kuchnia przyciąga o każdej porze roku Gości którzy cenią szeroki wybór dań i napitków przygotowywanych z lokalnych produktów. Świąteczny czas spędzony przy bogatym i pysznym stole Restauracji U FOJTA sprawia że nasi Goście chętnie i często do nas powracają.

MENU IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

BIESIADY I PRZYJĘCIA

Pyszna Atmosfera

Dysponujemy wygodnymi salami restauracyjnymi wyposażonymi w nagłośnienie i rzutnik co sprzyja organizacji imprez i wydarzeń. Tradycyjne rodzinne przepisy góralskich dań z pieczołowitością przechowywane i doskonalone od pokoleń cieszą naszych Gości podczas rodzinnych spotkań, imprez okolicznościowych i firmowych.

PRZYJEMNIE I SMACZNIE

Ogródek

Od wiosny do późnej jesieni zapraszamy Państwa do naszego restauracyjnego ogródka gdzie miło spędzony czas przy naszych potrawach i napitkach pozwoli wypocząć i zregenerować siły przed dalszymi górskimi wędrówkami na Wiślańskich szlakach. Przy ogródku znajduje się mini plac zabaw dla dzieci, wygodny parking. Zapraszamy Państwa do naszego ogródka od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

BESKID ŚLĄSKI / MIASTO WISŁA / DZIELNICA JAWORNIK

Zapraszamy Serdecznie

U FOJTA – NOCLEGI / SPA / RESTAURACJA