OGRÓD, WIATA I GRILL,
PLACE ZABAW

Atrakcje

Oprócz SPA i Basenu Letniego oferujemy naszym Gościom wiele atrakcji zarówno dla dorosłych jaki i dzieci.  Posiadamy przestronny i ogrodzony ogród, place zabaw, pokoje zabaw z stołem do tenisa, stołem z piłkarzykami oraz wieloma zabawkami,  zadaszoną wiatę z paleniskiem do grillowania, ogródek restauracyjny przy basenie i placu zabaw.

PRZESTRONNY I BEZPIECZNY

Ogród

Zależy nam by mogli Państwo wypoczywać aktywnie i bezpiecznie dlatego też posiadamy obszerny ogród wielkości polany z boiskiem do siatkówki, placem zabaw i miejscem w którym dzieci mogą czuć się swobodnie i bezpiecznie a rodzice spokojnie ponieważ cały teren jest ogrodzony.

TRAMPOLINA, HUŚTAWKI, ZJEŻDŻALNIE, GRY I ZABAWKI

Pokoje i Place Zabaw

Dla najmłodszych przygotowaliśmy dobrze wyposażone pokoje i place zabaw znajdujące się w obiekcie, tuż przy basenie i ogrodzie oraz przy ogródku restauracyjnym. Zależy nam by rodzice mogli wypoczywać spokojnie a dzieci radośnie i bezpiecznie.

OGNISKO I GRILL

Zadaszona Wiata

Nic tak nie smakuje jak własnoręcznie grillowane lub upieczone nad ogniskiem dania a już najlepiej w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Dlatego naszym Gościom oferujemy zadaszoną wiatę z paleniskiem, ławami i stołami przy których można biesiadować niezależnie od pogody.

BESKID ŚLĄSKI / MIASTO WISŁA / DZIELNICA JAWORNIK

Zapraszamy Serdecznie

U FOJTA – NOCLEGI / SPA / RESTAURACJA